Kurumsal

Kurumsal

Hizmetlerimiz Hakkında

Rezidansımızda hoş tasarımlı ve konforlu konseptimize ek olarak en uygun ankastre ürünleri (buzdolabı, set üstü ocak, davlumbaz ve LCD TV) sizin için seçilmiştir.

Yaşam üniteleri için de oldukça kaliteli malzemeler kullanarak tasarıma da önem verdik. Bir otel odasından çok daha fazlasını sizlere sunmaya çalıştığımız kiralık rezidans dairelerimizde koltuk, sehpa, kanepe, yatak odası, çalışma masası, gömme dolaplar, yemek masası ve banyo dolapları rahat konaklamanız için en uygun şekilde tasarlandı.

Rezidansımızda ihtiyaç duyduğunuz herşeyi düşündük. Uydu yayını sayesinde artık bir süreliğine çıktığınız seyahatleriniz sırasında ya da kalıcı konaklarken takip ettiğiniz filmleri, dizileri veya tv programlarını kaçırdım derdi sona eriyor. Sizin için tasarlanmış özel rezidansınızda kahvenizi mısırınızı alın ve takip ettiğiniz programları kaçırmayın.

Kablosuz internet olanağımız ise sadece daireleriniz için değil, rezidansımızın kullanımınıza açık her köşesinde yüksek çekim gücü ile sizi internete bağlıyor.

Ortak alanların temizliğinin yanında, istediğiniz anda daireniz kısa sürede özel temizlik ekibimiz tarafından temizlenmektedir.